Команда

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Катерина Петренко

Кандидат політичних наук. Директор Міжнародної Асоціації Вільна Україна (www.freeua.org). Співзасновниця та організатор міжнардних освітніх програм для молоді, направлених на виховання нової політичної еліти в Україні – Lviv Leadership Academy та Libetry Camp in Ukraine. Автор комплексної програми жіночого лідерства та книги “Практичний шлях саморозвитку: від успішної жінки до королеви”. Іміджмейкер. Співавтор системи виховання нової політичної еліти в Україні «Сила Землі» (www.sylaz.org). Спеціаліст з PR-технологій та комунікацій. Автор і ведуча серії телепередач територіального брендингу «Наш край». Засновник і організатор Молодіжних Благодійних балів “Молодь проти СНІДу!” у Київській міській державній адміністрації.

Денис Богуш

Голова Ради Міжнародної Асоціації Вільна Україна. Президент Bohush Communication. Член Міжнародної асоціації паблік рілейшнз (IPRA), Віце-президент Української PR Ліги. Спеціаліст PR-технологій в політиці і бізнесі, Один з розробників виборчої кампанії Віктора Ющенка 2002-2004. Учасник передвиборчих кампаній в багатьох країнах світу. Автор відеокліпів та фільму «Громадянські вчинки змінюють історію», також автор книг з PR, політичних технологій, рефлексотерапії та бойових мистецтв. В бізнесі – проекти в банківській, автомобільній, авіаційній та медійних галузях, роздрібній торгівлі та харчовій промисловості. Проходив навчання та стажувався у Великобританії (Conservative Training College, Westminster, London).

Метью Квасіборські

Голова Європейського департаменту Міжнародної Асоціації Вільна Україна. Директор Європейського інституту Фонду Американських Досліджень. Засновник та виконавчий директор програми Розвитку Міжнародних Лідерів до Досконалості (AILTE). Уродженець Філадельфії, Метью отримав ступінь бакалавра історії в Університеті Лойола в Новому Орлеані, і ступінь магістра в галузі менеджменту Вищої школи лідерства в Бельгії. В Європі Метью працював із студентами, випускниками, викладачами і співробітниками із 65 країн світу. Займав посаду Віце-Президента Ради консультантів для Центру Міжнародної Етики ЗМІ (CIME). Також викладав світові релігії та культуру в Американській школі в Швейцарії, Лейсен. Розробник та викладач авторської освітньої програми “Лідерство в 21 столітті” для університетів, неурядових організацій і підприємств Європи та Сполучених Штатів.

Олена Павлова

Член Ради Міжнародної Асоціації Вільна Україна. Засновниця “Незалежної школи жіночої політики”. Президент Міжнародного Благодійного Фонду “Без кордонів”. Спеціаліст з PR-технологій та зв’язків з громадськістю. Письменниця. Засновниця торгової марки “Український Дід мороз”. Автор проекту “Колискова для майбутнього”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.