Імідж України

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Створення позитивного міжнародного іміджу та брендінгу території є однією з ключових задач, які ставить перед собою, в наш час, кожна держава, регіон, місто, яке прагне забезпечити своїм громадянам гідний рівень життя, а також стати активним учасником міжнародного співтовариства. Кожна країна в світі має свій імідж і може стати брендом.

Стратегії іміджу та бренду країни є важливими складовими загальної стратегії розвитку держави. Про імідж країни можна говорити в контексті комунікаційної стратегії, наряду з інформаційною політикою влади та іміджем лідерів країни.

Імідж України – це образ України та її складових в уяві різноманітних цільових груп на міжнародному, національному  і локальному рівнях. Відповідно загальний імідж України складається з інвестиційної, туристичної, соціальної і політичної складових. Елементами іміджу також є іміджі лідерів країни, відомі торгівельні марки і бренди, цікаві для цільових аудиторій події і т.д.

Стратегія іміджу і брендінг України є складовою частиною загальної стратегії розвитку країни і базується на національних інтересах і пріоритетах. За допомогою технологій формування позитивного іміджу України необхідно покращити сприйняття країни у цільових груп на міжнародній арені, а вдалий брендінг території дозволить ефективно боротися за світові інвестиційні і туристичні потоки.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.