Національний супер-герой

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Нині у масовій свідомості людей уява про різні нації світу складається завдяки приходу в масову культуру яскравих національних героїв. Увімкніть телевізор, і ви побачите, на чиїх прикладах вчаться наші діти. Сьогодні віртуальними та іграшковими ідеалами малечі є супермени – від мушкетерів до «спайдерменів», «бетменів» і «сімпсонів». Саме за їхнім світоглядом та моральними принципами діти та підлітки сприймають реальне життя.

Ми поставили за мету ввести читача у світ вітчизняних, українських героїв, який є набагато цікавішим і змістовнішим, ріднішим для нашої свідомості й кориснішим для побудови реальної картини світу. Адже в традиціях української культури закарбувалося чимало значущих і красивих сторінок історії – Трипілля, скіфська доба, Київська Русь, героїчна козаччина, визвольний рух за незалежність нашої країни…

Козак-характерник є українським національним образом людини-героя, яка мала глибокі знання та надприродні здібності. Такі унікальні люди нечасто траплялися навіть серед козаків тогочасної доби. Це були люди, яких усі дорослі побоювалися, а всі діти, потайки, хотіли бути на них схожими! Козаки-характерники – реальний факт історії нашого народу. А техніки та вишкіл, які вони розробили та опанували, є неоціненним скарбом української культури, достойним вивчення і наслідування.

Історія Козака-характерника – це історія сили, невідома сучасній аудиторії. Але ще сто-двісті років тому факти, про які йдеться, могли підтвердити чимало людей на нашій землі. Все це можна сприймати як фантастичну казку або красиву легенду, але сакральні знання, які тут приховані, колись були невід’ємною частиною життя людей на теренах України.

Офіційний веб-сайт проекту: www.kh.org.ua

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.