Вдосконалення тіла й духу

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Україна, на сьогоднішній день, займає перші місця в світових та європейських рейтингах з поширенні алкоголізму, СНІДу, туберкульозу та інших захворювань. Безкоштовна медицина в Україні знаходиться на край низькому рівні, приватна медицина коштує надзвичайно дорого, а економічна та соціальна криза в країні поглиблює проблему алкоголізму та поширення хвороб.

Тому так важливо сьогодні в українському суспільстві пропагувати здоровий спосіб життя, зацікавлювати громадян, особливо молодь, різноманітними програмами фізичного, морального та емоційного розвитку.

Таку систему комплексного фізичного та духовного розвитку – «Альфа-контроль» – розробив лікар за освітою, викладач бойових мистецтв та автор більше двадцяти навчальних програм Денис Богуш.

«Альфа-контроль» – це система ефективної саморегуляції і розвитку надможливостей людини та розвитку її свідомості. Система Альфа-контроль складається з 4-х рівнів:
– зміцнення здоров’я;
– управління стресами;
– розвиток надможливостей;
– розвиток свідомості.

Дана система складається із спеціальних прийомів і методик для усвідомленої регуляції стану на фізичному, емоційному та ментальному рівнях.

Існує вісім учнівських рівнів системи «Альфа-контроль» і десять рівнів майстрів. Для повного освоєння системи на рівні майстра знадобиться декілька років, а для освоєння базових технік буде достатньо кількох занять. Вже після декількох занять звичайна людина зможе застосовувати техніки «Альфа-контролю» на рівні з елітними воїнами спецназу.

В системі «Альфа-контроль» є теоретична частина, а є практична. Є техніки роботи з тілом, психікою і свідомістю як для оздоровлення та самовдосконалення, так і для застосування в екстремальних умовах.

Для того, щоб оволодіти більш високим рівнем системи, необхідно освоїти і закріпити попередній. Наприклад, для рівня управління стресами необхідно освоїти оздоровчі принципи і вправи першого рівня і трансформувати тіло, відмовитись від шкідливих звичок. І тільки при значному розширенні можливостей спадкового, дихального, поживного і захисного факторів здоров’я людини (проходження першого рівня), можна переходити до стресових практик. Відповідно, більш високі рівні системи передбачають достатню захищеність від стресів, стійке тверезе мислення в різних умовах та ситуаціях.

Сайт: www.alpha-control.org

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.