Виховання нової еліти

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сила землі – це унікальна система виховання та освіти нової еліти України. В основу системи закладено сучасні професійні знання та українські традиції. Метою виховання є формування активних громадян з українським світобаченням та імплементація їх на всі рівні державної влади.

Сьогодні Україні потрібна нова еліта. Це не просто гасло, а нагальна необхідність! Це вже зрозуміли і ліві, і праві, і влада з опозицією, а також, звісно, звичайні люди. Необхідні спеціально навчені лідери, які володіють сучасними знаннями, компетенціями та технологіями управління, що знають своє коріння та пишаються своєю країною.

Система виховання «Сила землі» спрямована, в першу чергу, на формування комплексної «картини світу» та громадянської свідомості вихованців. В основі нашого виховання лежать українські національні традиції та європейські демократичні принципи, совість та моральність; механізмами виступають сучасні професійні знання, фізична підготовка та вишкіл.

Система виховання «Сила землі» передбачає:
1) трансформацію вихованців відповідно до концепції активного громадянина – від звичайного до впливового громадянина. Для цього передбачено ряд курсів та практичних занять з освоєння базових засад громадянства. Вихованці оволодівають основами правового захисту; орієнтуються в структурі та принципах функціонування громадянського суспільства; дізнаються про світовий досвід та Українську практику громадянських ініціатив; вивчають правила та порядок офіційних звернень та заяв.

2) освітню програму, що передбачає оволодіння професійними знаннями в результаті освоєння комплексу лекційних та тренінгових курсів. Програма розроблена на основі найбільш сучасних світових досягнень в області політології, PR, комунікацій, реклами, менеджменту, інформаційних технологій. Учасники системи отримають базові знання в області політичних технологій та комунікацій, ораторського мистецтва, спічрайтингу, технологій ефективного лідерства та управління тощо. Такі знання є унікальними і сьогодні практично не викладаються в рамках академічної професійної освіти в Україні.

3) освоєння вихованцями основ стратегічного мислення та їх застосування для актуалізації «Проекту Україна». Засвоєння відповідних умінь та навичок цього рівня відбувається для розвитку аналітичних здібностей вихованців, поглибленого розуміння соціальних та політичних процесів світу та України, засвоєння основ психології особистості. Для розвитку аналітичних здібностей необхідне розуміння сучасних маніпулятивних технологій, глобалізаційних процесів, психотехнологій; освоєння основ креативного мислення та народження ідей, законів ієрархії влади, стратегічних ігор, розширене сприйняття реальності, проведення публічних лекцій та дискусій тощо.

3) вивчення українських традицій та фізичний вишкіл. Програма військово-патріотичного виховання молоді «Сила землі» передбачає виховання патріотизму і формування активної життєвої позиції, популяризацію і запровадження масових форм проведення колективного змістовного дозвілля, пропаганду здорового способу життя, розвиток інтересу до вітчизняної історії, до традицій українського воїнства, формування навичок, необхідних для діяльності в складних життєвих ситуаціях, формування відчуття колективізму, розвиток командирських якостей, дружби і взаємодопомоги. Серед іншого, учасники програми вивчатимуть козацький вишкіл, характерницьку науку, таємниці українських казок, прислів’їв та приказок, артефакти та місця сили цієї території, топографію та орієнтування, проходитимуть фізичну підготовку, в тому числі рукопашний бій. Великий акцент на пропаганді здорового способу життя, шкоді куріння, вживання алкогольних напоїв та наркотиків.

Навчальний та виховний процес «Сили землі» побудований за ступеневою системою. Перехід на кожний наступний рівень можливий лише за умови освоєння учасником всього комплексу знань, умінь та компетенцій попереднього рівня. Навчання на кожному рівні відбувається на основі спеціально розроблених програм та навчальних посібників. Кожний рівень завершується проходженням випускних випробувань та складанням іспитів.

Організація «Сила землі» передбачає виховання молоді від 6 років і має на меті вирощування та формування впливових громадян, нової еліти з подальшою імплементацією їх в органи державної влади. Система поділена на рівні, що мають назви тварин: Мураха, Вуж, Щука, Кіт, Хорт, Пугач, Сокіл. Кожному рівню відповідає звання в концепції активного громадянина. Перехід на новий рівень означає набуття вихованцем певного комплексу знань, умінь та характеристик і готовність до засвоєння наступного, більш складного, курсу. Після 16 років учасники «Сили землі» отримують статус «громадянина» і повинні мати відповідні характеристики. Наступне просування по рівням відбувається не за віком, а за ступенем оволодіння знаннями, уміннями та характеристиками. Учасники продовжують індивідуальний розвиток (від громадянина до активного громадянина) і професійний розвиток (до впливового громадянина) в сфері державного та суспільного управління за допомогою системи «Сила землі».

Україна – територія унікального способу життя та світосприйняття. Сила цієї землі змінює людей. Ми вміємо влаштовувати своє життя та організовувати оточуючий простір, не дивлячись на зовнішні перешкоди. Сила землі для наших людей у здатності до відродження, яке неодмінно настає після будь-яких випробувань. Відродження України відбувається сьогодні. І нам потрібна нова національна еліта, вихована в розумінні цієї території, наповнена силою цієї землі. Така еліта зможе дати Україні нові цілі, стратегію, вектори розвитку, позиціонування у світі. Наша земля – це наша сила.

Сайт: www.sylaz.org

Книга: скачати

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.