Жіноче лідерство

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Яка роль жінок в сучасному світі? Відповідь на це питання вже давно ні в кого не викликає сумніву – основоположна. В сучасному світі жінки – це не лише матері та дружини, вчителі та лікарі, актриси та моделі. На рівні із чоловіками у XXI столітті жінки успішно працюють на ключових позиціях в бізнесі та політиці. З кожним роком список найвпливовіших людей світу поповнює все більше жінок. Представниці прекрасної статі керують державами, як Ангела Меркель, Гілларі Клінтон чи незмінна союзниця України, президент Литви Даля Грібаускайте. Все більше жінок займають крісла гендиректорів великих корпорацій в найуспішніших областях або створюють власні компанії – Маріса Мейєр (корпорація Google, очолила Yahoo), Мег Уітман стала на чолі Hewlett-Packard, засновниця мережі Zara Розалія Міра, світова знаменитість медіа-галузі Опра Уїнфрі і т.д. Не відстає від світових тенденцій і Україна. У 2014 році перше місце рейтингу найвпливовіших жінок за версією Фокус зайняла Жінка світу – збірний образ тисяч українських жінок, які сьогодні працюють для прориву своєї країни в краще життя.
Такий безпрецедентний успіх жінок в політиці та бізнесі має об’єктивні причини. Справа в тому, що жінкам, в порівнянні з чоловіками, більшої мірою притаманні:

  • ефективне лідерство на основі м’якої сили та дипломатії;
  • використання нестандартних прийомів та креативного мислення;
  • системність та відповідальність;
  • менша схильність до ризиків;
  • довіра з боку партнерів та суспільства.

В Україні жіноче лідерство ніколи не розвивалося системно та професійно. Представництво в українському парламенті за гендерною ознакою викликає занепокоєння, жінок у бізнесі та політиці часто продовжують сприймати як «протеже» впливових чоловіків. Реформування українського суспільства має вичистити негативні стереотипи пострадянської системи, адже у сучасному світі жінки-керівники, жінки-політики, жінки-директора і просто успішні жінки – це не просто норма, це тренд. Програма жіночого лідерства «Зроби себе Королевою!» розрахована на успішних жінок, які дбають про особистісний та професійний розвиток і хочуть змінити життя на краще.
Програма всебічного розвитку для жінок «Зроби себе Королевою!» складається із спеціально розроблених курсів, які охоплюють чотири основні сфери життя сучасної успішної жінки:

I. Я – це базис, основа, фундамент особистості, без якого неможливі ніякі надбудови, щасливі відносини і життєві досягнення. У кожного з нас всередині є негативні фактори Я – страхи, комплекси, невдоволення. Все це призводить до внутрішньої пригніченості, нервозності, невпевненості. А невпевненість, звичайно, веде до відсутності успіху. Тому перше і головне, з чого потрібно починати шлях до успіху – це робота над своєю особистістю, опрацювання страхів і невпевненості, постановка цілей та визначення шляхів їх досягнення.

II. Особисті відносини і сім’я – це сфера, в якій жінка вміє бути в центрі уваги, приймати турботу і любов, дарувати тепло і розуміння, гармонізувати навколишній світ і відносини з людьми. Багато що з цього ми робимо підсвідомо, так як уміємо використовувати інтуїцію для відчування партнерів і ситуацій, пошуку рішень з психологічно непростих ситуацій.

III. Професійний розвиток і колектив – це сфера самореалізації жінок, проявів їх талантів, амбіцій і творчих здібностей. Для жінки вкрай важливим є вміння отримувати задоволення від виконуваної роботи, а для цього потрібно вміти правильно будувати своє професійне життя, стосунки з керівництвом та підлеглими, чітко визначити шляхи просування по кар’єрних сходах, щоб забезпечити внутрішній спокій і впевненість. Усього цього можна досягти за допомогою правильного використання м’якої сили та управління.

IV. Суспільство, соціум і влада – це сфера, в якій всі цілеспрямовані жінки жадають визнання. 220 «лайків» фотографії в соціальних мережах – це один з видів соціального успіху та публічності. Але набагато більше сьогодні можна зустріти жінок, які є вже є успішними в громадській або політичній сферах, мають великі ораторські та лідерські здібності, прагнуть використовувати свій потенціал для розвитку суспільства та країни.

Такі жінки об’єднуються сьогодні в рядах Міжнародної Асоціації Вільна Україна, а програма всебічного розвитку «Зроби себе Королевою!» допомагає їм досягти успіху за допомогою спеціально розроблених курсів:

I. Внутрішня гармонія та самодостатність.
II. Позиціювання та побудова власного іміджу.
III. Правильна постановка особистих цілей і завдань.
IV. PR та привернення уваги.
V. Успішні комунікації: мистецтво переконання та дипломатії.
VI. Менеджмент та управління за допомогою м’якої сили.
VII. Конфліктменеджмент.
VIII. Таймменеджмент.
IX. Системне мислення та стратегування.
X. Ораторське мистецтво.
XI. Робота в екстремальних ситуаціях.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.